שלבי התהליך

על מנת לתקן ולשפר את ה-BDI שלכם, צוות המומחים למוד הניסיון שלנו יעשה כל שבאפשרותו על מנת להבטיח לכם עצמאות פיננסית יציאה לדרך חדשה.
כיצד עובד התהליך?

שלב ראשון

דו"ח ריכוז נתונים

על הלקוח להוציא דו"ח ריכוז נתונים ממערכת נתוני האשראי הכולל מידע שקיים במערכת ב- 5 השנים האחרונות. הדו"ח מופק עבור הלקוח פעם אחת בשנה בחינם ומכיל מידע על כלל המידע שנאסף עליכם במערכת נתוני האשראי מגופים פיננסיים שונים כמו: בנקים, לשכת ההוצאה לפועל, בתי משפט, כונס נכסים וגופים נותני אשראי והלוואות.
הדו"ח כאמור מכיל מידע חיובי ושלילי כאחד אודות הלקוח כמו: הלוואות, תיקים פתוחים או סגורים בהוצאה לפועל, פשיטות רגל וכדומה.

שלב שני

המחלקה המשפטית

הדו"ח מועבר אל המחלקה המשפטית שלנו לבדיקה מקיפה של כלל הדו"ח שכן זה אינו ברור ומסורבל עבור אדם שאיננו בקיא בתחום. המחלקה המשפטית עוברת על הדו"ח ביסודיות ובהקפדה יתרה על מנת לבחון את היתכנות מחיקת הנתונים מהדו"ח.

שלב שלישי

ממצאי הדו"ח

לאחר הבדיקה הצוות המנוסה שלנו חוזר ללקוח עם ממצאי הדו"ח ואופן הטיפול המלא בו וזאת תוך שירות אישי וליווי צמוד לכל אורך התהליך על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר בעקבות ההבנה כי התהליך דורש תשומת לב מרבית עבור כל לקוח.

שלב רביעי

יציאה לדרך חדשה

לאחר שיח והסבר ללקוח לגבי הצעדים להמשך, המחלקה המשפטית שלנו מטפלת בנתונים השליליים בדו"ח תוך הגשת בקשות לבנק ישראל ולגופים פיננסיים שונים על מנת שהלקוח יצא לדרך חדשה, עם BDI ירוק וחיובי.

לבדיקת זכאות ומידע נוסף

מעוניינים לקבל יותר פרטים אודות השירות שלנו? פנו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות!